Kurz jógy nidry a relaxačních technik

Pojďte společně zažít pocit hlubokého odpočinku.

Jóga nidra je technika hluboké relaxace, která uvolňuje napětí na fyzické, mentální a emoční úrovni. Pomáhá harmonizovat nervový systém a uvolnit podvědomé fyzické a vnitřní napětí. Je to stav vědomí mezi bdělostí a spánkem. Mnozí jógu nidru praktikují, aby takzvaně „dobili baterky“.

Čekají nás čtyři na sebe navazující lekce, které budou probíhat v ABY jógovně v Dlouhé ulici v Příbrami. 

Kurz začíná ve čtvrtek 21. března od 19hod

Termín celého kurzu je 21. 3. - 11. 4. 2024

Kurzem Vás provede lektorka jógy a hluboké relaxace Michaela Šímová, která se józe věnuje již od roku 2017, absolvovala lektorské vzdělávací kurzy v Česku a na Novém Zélandu a neustále se vzdělává dál, nyní studuje Jógu a jógovou terapii na FTVS Univerzity Karlovy.


Během lekcí dbá na to, aby studenti odcházeli z jógových podložek spokojení a vyklidnění. Je pro ni důležité, aby každá lekce byla pro studenta přínosem a mohl si z ní něco odnést ať už do své další jógové praxe nebo do svého každodenního života mimo jógovou podložku.


V tomto kurzu Vás provede praxí jógy nidry (hluboké relaxace) a pomůže Vám osvojit si další zklidňující jógové techniky.

Jóga Příbram

Na kurzu zažijete:

Benefity praxe jógy nidry a relaxačních technik:

Harmonizace nervového systému

Praxe jógy nidry a relaxačních jógových technik pomáhá vyrovnat sympatický a parasympatický nervový systém, které mají pod kontrolou naší vnitřní pohodu.

Více energie

Po józe se člověk cítí dobitý energií, často inspirovaný a napojený na sebe sama. Speciálně technika jógy nidry pomáhá takzvaně „dobít baterky“.

Celkové zklidnění a uvolnění

Podvědomě často držíme napětí v těle, které nám brání cítit plně v klidu a uvolnění. Právě toto fyzické a vnitřní napětí je během praxe jógy nidry uvolňováno.

Cena za celý kurz (4 lekce) je: 590,-

Kurz proběhne v ABY jógovně, na adrese Dlouhá 94, Příbram 26101

Kurz jógy pro začátečníky Příbram
Kurz jógy pro začátečníky Příbram
Kurz jógy pro začátečníky Příbram